Blog


 

Policistku Kate a mafiána Patricka svedlo dohromady pátrání po brutálním vrahovi. On byl otcem jedné z obětí, ona vedla vyšetřování. Dnes žijí v luxusním domě a zdá se, že jim nic nechybí. Jejich klid naruší série vražd a všechno nasvědčuje tomu, že vrah je jim nablízku.

Indiáni z kmene Osedžů patřili před sto lety k nejbohatším lidem na světě. Na jejich území se těžila ropa a oni žili pohádkové životy zbohatlíků. Jenže si neuvědomili, jaké problémy je čekají. Ropa přitáhla zkorumpované politiky, všemožné zločince, a dokonce i vrahy. Kdo má na svědomí desítky brutálně zavražděných?

Allison přežila pád letadla. Sama bloudí uprostřed coloradských hor a cítí, že má někoho v patách. Její matka Maggie se nedokáže smířit s dceřinou smrtí a rozhodne se zjistit, co se ve skutečnosti stalo. Čím více se noří do dceřina života, tím více je zděšená.

Jeremy Bremen je profesorem matematiky na univerzitě. Má spokojené manželství, miluje svou ženu a oba si přejí dítě. Okolí ho považuje za normálního chlápka, ale on skrývá tajemství. Jeremy dokáže číst myšlenky. Je to dar, nebo prokletí? "Pustá duše" je filozoficky laděný román, který vás donutí přehodnotit pěknou řádku věcí.

Opičí vrah je nepolapitelný psychopat se zvráceným smyslem pro humor. Detektiv Sam Porter po něm pátrá už řadu let, ale stále ho nemůže chytit. Pomůže mu v pátrání vrahův deník? Anebo jde o promyšlený tah a krutý žert od vraha, který se sadisticky vyžívá v utrpení ostatních?