Blog


 

Šestnáctiletá Simone a dvacetiletý Reed se náhodou ocitli v obchodním centru, kde tři šílenci zastřelili stovku návštěvníků. Tragická událost ovlivní jejich životy, ale ani jeden z nich netuší, jak moc. Oba má totiž v hledáčku nelítostný vrah.

Píše se rok 1489. Zkušený vyšetřovatel Mojmír Mráz ze Žezlic přijíždí do zapadlého moravského městečka, aby zjistil, co se stalo vnučce jeho přítele. Na místě ho čeká série brutálních vražd a všudypřítomný strach z tajemné víly zvané Noční motýl.

Anna se snaží vyrovnat s tragédií, která ji postihla. Během automobilové nehody zemřelo několik lidí a ji trápí výčitky svědomí. Uprchne na opuštěný skotský ostrov, kde hodlá začít znovu. Jenomže před minulostí neuteče. Lidé umírají a Anně dojde, že ji pronásleduje nelítostný vrah.

Černovlasý mladíček Primo Levi byl v prosinci 1943 zatčen a krátce nato převezen do Osvětimi. Zde byl vězněn až do 27. ledna 1945. Přežil jen díky neuvěřitelné pokoře a také šťastné shodě okolností. Velitel tábora sháněl chemiky do nové laboratoře a Primo měl v tomto oboru doktorát.

Mladý milionář uhořel ve vlastním autě. Na tři zlodějíčky zaútočili v ukradeném autě štíři. Řidiče osobního vozu zabila trubka ze špatně připevněného nákladu. Podobných úmrtí je na jihu Anglie mnohem víc a mají jedno společné. Jsou tak absurdní, že nikdo nevěří, že by mohlo jít o vraždy. Nikdo kromě policisty Marka Heckenburga.

Je jedno, zda máte zahrádku velikosti garsonky, nebo naopak zahradu rozměrů letiště. Hlavní je, abyste se v ní cítili dobře a aby vás nabíjela pozitivní energií. Nevíte si rady, jak na to? Spoustu užitečných rad najdete v knize "Zahrada síly" z nakladatelství Kazda.