Blog


 

RECENZE: Zrada

09.06.2018

Reeva vyrostla v drsných podmínkách. První dítě porodila ve čtrnácti letech a později Aidenovi pořídila ještě čtyři sourozence. Reeva dělá, co může, aby se postarala o rodinu, ale až příliš často chybuje. K její úlevě Aiden dostane velkorysou nabídku od mafiánského bosse. Povede se rodině lépe, anebo všichni upíšou duši ďáblu?

Londýňan Tom Hazard vypadá jako obyčejný jednačtyřicetiletý učitel dějepisu. Ve skutečnosti se narodil ve francouzské šlechtické rodině, prožil několik staletí a další staletí má před sebou. Jeho život je zvláštní, ale mohl by být spokojený. Jenomže pouze tehdy, pokud se dokáže nezamilovat.

Caroline Audenová získala vysněnou práci v právní kanceláři. Šéf ji pověří úkolem, na kterém si mnozí vylámali zuby. Caroline se chopí šance a pustí se do boje s obrovskou potravinářskou firmou. Budou jí k užitku její hackerské schopnosti, anebo naopak všechno zhorší?

Novinářka Jennifer prchá před svými nepřáteli na rodný ostrov Guernsey. V tomhle Bohem zapomenutém kraji dávají lišky dobrou noc a ona doufá, že si upořádá život a najde ztracený klid. Místo toho tu na ni čeká zvrácený sériový vrah, který se vyžívá ve vraždění mladých žen.

Mladá lékařka Vanda je špičkou ve svém oboru a zdánlivě si nemá na co stěžovat. Její život ale obrátí vzhůru nohama tragédie, při níž přijdou její nejbližší o život. Vanda pátrá po brutálním vrahovi a netuší, jaké hrůzy na ni čekají. Co udělá, až zjistí, kdo jí zastřelil sestru a synovce?