Blog


 

Sedmnáctiletá Megan byla premiantka z rodiny milionářů. Jednoho dne se ztratí, a protože policie k jejímu případu přistupuje vlažně, rodina si najme soukromého vyšetřovatele Davida Rakera. Raker se ocitne tváří v tvář obrovské lži. Brzy je jasné, že má co do činění se sériovým vrahem. A ztracených žen přibývá.

Sedmatřicetiletá Kamin sbalila své značkové svršky a z Londýna vyrazila do Florencie, aby tu napsala knihu o svém rodném Iránu. Našla tu klid, spřátelila se s místními a jaksi mimochodem objevila tajemství spokojeného života. Zhubla, zapomněla na své trable a nápadníky musela doslova odhánět.

To, co začalo jako kanadský žertík, se změnilo v tragédii. Z letního tábora zmizely dvě dívky a všichni zainteresovaní se rozhodli mlčet o tom, co se stalo. O dvacet let později jsou objeveny lidské ostatky a policie rozjíždí pátrání po vrahovi. Jenomže někdo se zatraceně snaží, aby pravda nevyšla najevo, a kvůli tomu neváhá vraždit.

RECENZE: Zrada

09.06.2018

Reeva vyrostla v drsných podmínkách. První dítě porodila ve čtrnácti letech a později Aidenovi pořídila ještě čtyři sourozence. Reeva dělá, co může, aby se postarala o rodinu, ale až příliš často chybuje. K její úlevě Aiden dostane velkorysou nabídku od mafiánského bosse. Povede se rodině lépe, anebo všichni upíšou duši ďáblu?

Londýňan Tom Hazard vypadá jako obyčejný jednačtyřicetiletý učitel dějepisu. Ve skutečnosti se narodil ve francouzské šlechtické rodině, prožil několik staletí a další staletí má před sebou. Jeho život je zvláštní, ale mohl by být spokojený. Jenomže pouze tehdy, pokud se dokáže nezamilovat.

Caroline Audenová získala vysněnou práci v právní kanceláři. Šéf ji pověří úkolem, na kterém si mnozí vylámali zuby. Caroline se chopí šance a pustí se do boje s obrovskou potravinářskou firmou. Budou jí k užitku její hackerské schopnosti, anebo naopak všechno zhorší?