Blog


 

Louis je vzorný syn a v rámci možností i vzorný bratr. Pro svého otce by udělal cokoliv, protože ho nadevše miluje. Jak se vyrovná s myšlenkou, že otce postihla nevyléčitelná smrtelná choroba? Dokáže ho podpořit v jeho rozhodnutí spáchat asistovanou sebevraždu? Otec se synem vyráží na dlouhou cestu, během které si musí říct všechno, co nestihli.

U detektivek se předpokládá, že v nich padouchové lžou, až se jim od pusy práší. Četli jste ale někdy příběh, ve kterém lže úplně každý? Příběh, ve kterém nemůžete věřit ani hlavní hrdince? Jestli milujete zamotané zápletky, spiknutí a kouzelnické triky, pak vítejte ve světě Jenny Blackhurst. Její debut "Ztichlý dům" je skvělá ukázka toho, jak...

Marni je rozvedená matka a nadšená tatérka. V jejím životě se skrývá několik temných tajemství a existuje pár věcí, na které by nejraději zapomněla. Francis je nově jmenovaný inspektor, kterého kolegové považují za protekčního spratka. Ty dva spojí brutální vražda během tetovacího veletrhu. Jak dopadne jejich pátrání po sériovém vrahovi?

Oběšení vypadali jako sebevrahové, jenže za vším stál rafinovaný a brutální Kyvadlový vrah. Ten zemřel a policisté i veřejnost si oddechli. Jak je tedy možné, že smrt novinářky Sylvie Greeneové připomíná předešlé vraždy? John Wallace musí čelit mocnému nepříteli, který si s ním zahrává jako kočka s myší.

Damian Werner přišel za tragických okolností o svou snoubenku. Smířil se s tím, že ji už nikdy neuvidí. Jenomže na sociální síti se objevila dívčina fotografie, kterou pořídil Damian několik dní před zmizením. Je Ewa naživu? Nebo jde o krutý žert?

Sedmnáctiletá Megan byla premiantka z rodiny milionářů. Jednoho dne se ztratí, a protože policie k jejímu případu přistupuje vlažně, rodina si najme soukromého vyšetřovatele Davida Rakera. Raker se ocitne tváří v tvář obrovské lži. Brzy je jasné, že má co do činění se sériovým vrahem. A ztracených žen přibývá.

Sedmatřicetiletá Kamin sbalila své značkové svršky a z Londýna vyrazila do Florencie, aby tu napsala knihu o svém rodném Iránu. Našla tu klid, spřátelila se s místními a jaksi mimochodem objevila tajemství spokojeného života. Zhubla, zapomněla na své trable a nápadníky musela doslova odhánět.