Blog


 

Baví vás špionážní thrillery, ve kterých nikdo není tím, za koho se vydává? Milujete promyšlené zápletky, napětí a scény, při kterých běhá mráz po zádech? "Zabijákova hra" vás zaručeně přiková k židlím a je přitom jedno, zda jste muž nebo žena.

Sarah a Angus přišli před rokem za podivných okolností o jedno ze svých dvojčat. Nyní se rozhodli opustit Londýn a odstěhovat se na izolovaný ostrov opředený strašidelnými mýty. Manželé doufají, že začnou nanovo, ale ve skutečnosti se jejich pobyt na ostrově promění doslova v peklo.

Zemřel vám někdo blízký, koho jste milovali víc než sebe? Co všechno byste byli schopní udělat pro to, aby se vám vrátil? Sára objevila návod, jak vzkřísit svou dcerku Gertie, ale bohužel se nezamyslela nad tím, jaké to může mít následky. To, že Zimním lidem chutná lidské maso, je to nejmenší.

Skupina policistů vedená Erikou Fosterovou pátrá v hlubinách zatopeného lomu po kontejneru s deseti kilogramy heroinu. Důkazní materiál ve velkém drogovém případu se jim podaří získat a kromě toho objeví ještě kostru malého dítěte. Erika se i přes nesouhlas přímého nadřízeného pouští do vyšetřování. V tu chvíli netuší, jaké hrůzy na ni čekají.

Ona dopravní nehoda nebyla na první pohled ničím výjimečná. Luxusní vozidlo s nepozorným řidičem vjelo do protisměru, kde zdemolovalo jiný vůz. Problém ovšem je, že na místě zemřel muž, který byl už několik let po smrti. Případu se ujímá Alexander Rupert, policista specializovaný na podvody.

Patnáctiletá Annie deset let sledovala, jak její matka mučí a vraždí malé děti. Sama Annie byla sexuálně zneužívána a týrána. Když matku udala na policii, všichni ji litovali a měli za to, že unikla z pekla. Jaká je ale pravda? Byla Annie mučednicí? Anebo pilnou učednicí své matky?

Bývalá hvězda stříbrného plátna Lynda Korinová dojela na odlehlou pobřežní vyhlídku, zahodila klíčky od auta a od té doby o ní nikdo neslyšel. Její sestra si najme nejlepšího amatérského detektiva Davida Rakera. David by rád rozlouskl i tenhle oříšek, ale copak to jde, když mu jdou mocní nepřátelé po krku?